Jesteś tutaj

WOŚP w Limerick

Kolejny, 26 już Finał odbędzie sie 14.01.2018 w Tuscany at the Granary, Michael St. Nasi wolontariusze będą zbierać pieniądze do puszek w wielu punktach w Limerick, a w dzień Finału odbędą sie koncerty, licytacje, loteria raffle, będzie tort od Gusto D`Italia i masa ciekawych atrakcji.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od 1993 roku zbiera pieniądze na sprzęt medyczny w Polsce.
W ciągu 25 lat zebrano ponad 800 mln PLN, które fundacja przekazała na oddziały: kardiochirurgii, neonatologii, dzieciom i młodzieży z chorobami nerek, noworodkom oraz dzieciom poniżej 5 roku życia z wadami wrodzonymi, seniorom i oddziałom geriatrii.

W tym roku Orkiestra zbiera pieniądze na sprzęt ratujący życie noworodkom.

Przygotowaliśmy warsztaty: robienie świeczek, lepienie z gliny, decoupage. Dzieci mogą pomalować buzie, przygotowujemy też „Kiermasz Książki”. Za symboliczną opłatą wrzucona do puszki będzie można kupić książkę.

W tym roku promujemy akcje Gosi Hop, która tworzy półkę z polskimi książkami w bibliotece publicznej The Granary, Michael St.. Akcja „Razy dwa tu się czyta” ma na celu oddawanie przeczytanych książkę do biblioteki, aby umożliwić czytanie w języku polskim innym.

Tradycyjnie jak co roku odbędą się aukcje i licytacje, na które mamy fantastyczne fanty przekazane przez ludzi o wielkich sercach. A w przerwach umilać nam czas będą niesamowici artyści tacy jak Dora Gola, hiphopowy Rapodziad Squad, dj BOG, polsko-irlandzki band o mocniejszym, metalowym brzmieniu IMRAMA, a także irlandzcy artyści jak Emma Langford, Julianne Hennelly, heavy metalowy band Xero, Chris Ward oraz nasz przyjaciel z Syrii Mustafa Albrahim.

Można będzie również zobaczyć tańczące dziewczyny z Nicole Sweeney School of dance oraz hip hop w wykonaniu Limerockers Crue. To niesamowite wsparcie nie tylko od Polaków świadczy o tym, jak wspaniałe jest to wydarzenie.

Całe wydarzenie organizujemy dzięki wsparciu naszych wspaniałych sponsorów: Polskie Sklepy Wisła [główny sponsor], PolskiQuote, klinika BioForce, a także Bradshaw`s z Castleconnell oraz ABIT. Patronem medialnym jest Delight Media Group, autorzy wszystkich wspaniałych video promujących nasz event.

Więcej informacji na temat Finału WOŚP w Limerick znajdziecie na FB www.facebook.com/wospwlimerick oraz na stronie wosp.abit.ie

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
6 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer

Design Downloaded from free Drupal Themes | free website templates | Free Vector Graphics | Luxury Yachts.